Ucuz halı yıkamacılara dikkatDeğerli Tüketiciler Halı Yıkatmak önemli ve ciddi bir iştir.Biz yıllarını bu işe vermiş deneyimli, Türkiye Halı Yıkamacılar Flatformu H.Y.T yönetimi olarak firma tercihi yaparken özellikle düşük fiyata halı yıkayan firmalara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Firmalar açısından, Düşük fiyata halı yıkamak gerekli işcilik ve emekten kaçınmak demektir.
Düşük fiyata halı yıkamak kaliteli ürün ve malzeme kullanmamaktır.
Düşük fiyata halı yıkamak ,halıların toplu yıkanması, buda birinin kirinin diğerine geçmesi demektir. Ve daha onlarca neden...

Peki Mağdur olmamak için ,Tercih açısından Hangi Fiyatlar doğru seviyelerdir.?

İSTANBUL ANKARA VE İZMİR gibi trafik ve yaşam maliyetlerinin biraz daha yüksek olduğu şehirlerde
minimum makina halısı yıkama fiyatı metrekaresi 3,50 TL ile 5.00 TL bantlarında olmalıdır.

ORTA ÖLÇEKLİ ANADOLU İLLERİNDE İSE 2,50 TL Şüpheli rakam olmakla beraber, Makina Halılarının metrekaresi 2,50 TL ile 3,50 TL aralıklarında yıkanmalıdır.

Daha aşağı seviyeler kalitesizlik noktasında şüphe uyandırmalıdır.İşcilik maliyetleri,Sigorta pirimleri vs.doğru düzgün hesaplanmadan bile maliyetler minimum 2,50 -3,00 TL civarındadır.Biz HYT olarak bu maliyetlere kefiliz.

Bu fiyatların altında çalışan firmalara her zaman şüphe ile bakmanız halılarınız ve sağlığınız açısından oldukca önemli bir durumdur.Tabiki normal fiyatlarada yıkama yapılmasıda mutlaka kaliteli hizmet ürettikleri anlamınada gelmez.

Bütün bunların haricinde kullandıkları Halı Şampuanları ve çalışma sistemlerini sorgulamanız her zaman lehinize olacaktır.

Bizde HYT olarak kaliteli ürün kullanan firmaları VİP üye yaparak işinizi kolaylaştırmaya, kaliteli hizmet alabilmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Portalımızdan bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkatmak Sağlıktır. Hepinize Sağlıklı Günler. HYT HABER-İSTANBUL GRUBU 27.08.2010


NOT: Bu haber için yorumlarınızı info@haliyikamaturkiye.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz. İstemeniz halinde yorumlarınız yayınlanacaktır.

Diğer Haberler

Kaydır