Halı Yıkama

Yıkanacak Halılarınız mı Var? Size En Yakın Seçkin Firmalar Sizi Anında Arasın...
Tek Yapmanız gereken firmalar menüsünden bulunduğunuz yere tıklamak
Halı yıkama hakkında genel ve teknik bilgiler bulabileceğiniz bu portalın amacı; günlük hayatınızın vazgeçilmez eşyalarından olan halılarınızın nasıl yıkandığı, etkili bir halı yıkamanın nasıl olması gerektiği gibi benzeri konularda bilgi sahibi olmanızı sağlamak, Türkiye ve Avrupanın 1. Sınıf ürünü ERA 111 Ağır Hizmet Halı Şampuanı Kullanan , aynı zamanda doğru prosesleri uygulayan, Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübüne üye halı yıkama firmalarına ulaşarak kaliteli hizmet almanıza yardımcı olmaktır.

Üye firmalar bu portalda refere edilerek , şehir bazında listelenmişlerdir.
Halı Yıkatmak istediğinizde Bulunduğunuz şehri seçerek bölgenizdeki Seçkin Halı Yıkama Firmalarına Ücretsiz SMS Gönderip sizi hemen aramalarını talep edebilirsiniz.


HAFTANIN HALI YIKAMA FİRMALARI

Haber Duyuru

Yorumlar


ERAY GİZEM BAĞDİKEN
Sektördeki 3. sezonumuz Era 111 markası ile tesadüfen internette denk geldik numune yolladılar sağolsunlar. 1 bidon deneme amaçlı aldık çok memnun kaldık daha önce 200 litre suya 15 litre karışım deterjan kullanırken Era da sadece 200 litre suya 2 litre kullanıyoruz. Eskiden halı paketlerken askıdan topladığımız halılar da hep leke olurdu şimdi oran % 2 lere düştü. Müşteriler çok memnun işlerimiz açıldı sayelerinde. Teşekkürler Era 111 Ailesi.
30.01.2018

Tüm Yorumlar




SON EKLENEN FiRMALAR




Kaydır