Bitkisel ERA 111 çok beğeniliyorSadece halı yıkamacılar için üretilen Era 111 Halı Şampuanı üreticisi Sabuncuoğlu Kimya Genel Müdürü ÖMER ALİ TAŞCI piyasaya çıkalı 1 yıl olmasına rağmen talepleri karşılamakta zorlanıyoruz dedi. Elde ettikleri bu başarıyı halı yıkamacılıktan gelme oldukları için halı yıkamacıların beklentilerini en iyi bilen olmaları ve bu doğrultuda ürün geliştirmelerine borçlu olduklarını belirten TAŞCI ; ERA 111 e gösterilen ilgi ve beğeninin kendilerini ve müşterilerini çok mutlu ettiğini belirtti.
Tekstil parlatıcı ve ERA faktör hammaddesi ağırlıklı bileşkenlerden oluşan ERA 111 in kar marjını çok düşük tutup sürümden kazanma politikası uyguladıklarını ve politikalarının devam edeceğini belirtti.

Kozmetik Nitelikte % 100 bitkisel olan ERA 111 NATUREMAX ında çıktığını ve seri üretime başladıklarını belirten TAŞCI zengin köpüğe rağmen bu kadar kolay durulanabilen bir başka emsal ürün bulunmadığını, bitkisel ürün kullanmak isteyenlerin hayran kalacakları bir performansa sahip olan NATUREMAX ında Naturel gibi çok tutulduğunu bildirdi.

Sektöre olan katkılarının da devam edeceğini belirten TAŞCI sitemize olan sponsor desteklerinin de yıllara sari devam edeceğini bildirdi.

HYT Haber 20.04.2009

Diğer Haberler

Kaydır